03.08.2017

ZLÍN - Pro netrpělivé fanoušky Barum Czech Rally Zlín 2017 má dobrou zprávu obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko ve Zlíně.

Výstavy a další program spojený s touto výjimečnou motoristickou událostí jsou k vidění už v těchto dnech. A jde třeba o historické a závodní automobily i exkluzivní fotografie z minulých ročníků. Otevřen bude fanshop se vstupenkami a suvenýry, připraveny jsou atraktivní autogramiády a soutěže o zajímavé ceny. Expozice se bude obměňovat každý týden.

Program, který je zase o kus bohatší než v minulém roce, nabízí v souvislosti se 47. ročníkem Barum Czech Rally Zlín 2017 obchodní centrum Zlaté jablko všem motoristickým fanouškům. V přízemí Zlatého jablka se budou v týdenních cyklech střídat nevšední expozice historických i současných závodních vozů, doplněné o výstavy fotografií mapující minulé ročníky soutěže. „Postupně našim návštěvníkům představíme historické vozy Bugatti, automobily účastnící se Star Rally, dakarské speciály i současnou závodničku Škoda H5,“ uvedl Jiří Kratochvíl, ředitel Zlatého jablka.

Naskytnou se také dvě příležitosti setkat se se špičkovými rally jezdci. 22. srpna od 18:30 do 20:00 proběhne autogramiáda top závodních posádek v čele s Romanem Krestou. A bezprostředně po skončení závodů, 27. srpna, se v hlavní galerii Zlatého jablka uskuteční tisková konference s vítězi rally, která bude přístupná pro širokou veřejnost.

Od 11. do 27. srpna si budou moci všichni zájemci zakoupit vstupenky či permanentky na závody za zvýhodněné ceny ve fanshopu, který bude otevřený ve Zlatém jablku denně od 10 do 20 hodin. V prodeji budou také předměty s motivy Barum Czech Rally Zlín.

Připraveny jsou samozřejmě i soutěže o atraktivní ceny jako je let vrtulníkem, projížďka v závodním speciálu nebo permanentky a vstupenky na závody. Bližší informace budou průběžně zveřejňovány na Facebooku a webu Zlatého jablka.

 

Co je kdy k vidění?

Do  6. 8.          Expozice historických bugattek

Do 13. 8.         Nejlepší snímky z ročníků 2012-16

Do 24. 8.         Soutěže o atraktivní ceny

7. - 13. 8.         Expozice vozů Star Rally

11. - 27. 8.       Předprodej vstupenek a fanshop

14. - 20. 8.       Expozice dakarských speciálů

21. - 27.8.       Expozice Barum Rally

25. - 27. 8.       Škoda park na náměstí Míru s bohatým programem pro děti i dospělé

 

Expozice jsou umístěny v přízemí prodejní galerie a jsou přístupné po celou otevírací dobu obchodního centra. Prodejní stánek se vstupenkami a suvenýry s motivy Barum Czech Rally Zlín je v uvedených dnech otevřený od 10 do 20 hodin.

Podrobné info na www.zlatejablko.cz

 

 

 

Kontakt:

 

Ing. Kateřina Martykánová, tisková mluvčí OZC Zlaté jablko, tel.: 602 576 870, e-mail: martykanova@locomotion.cz

PhDr. Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s., tel.: 733 16 16 70, 577 043 900, dana.danova@vychodni-morava.cz, www.vychodni-morava.cz, www.facebook.com/vychodnimorava