15.05.2017

ZLÍN - Sedmnáct, nová kniha publicisty a divadelního inspicienta Jakuba Malovaného, ve které čtenáři naleznou celkem sedmnáct rozhovorů s lidmi na Zlínsku tvořícími a žijícími, bude v květnu představena na besedách ve Zlíně.

S autorem a jeho novinkou bude možné se seznámit v pondělí 15. května, beseda se uskuteční od 17:00 v hospůdce Šopa. Další příležitost přijde na řadu v úterý 30. května v 20:00 v klubu Sklep 33. Speciálním hostem besed bude herec a muzikant Marek Příkazký.

S kým se můžete prostřednictvím Sedmnáctky seznámit? Například s muzikanty Zdeňkem Hrachovým či Pepou Tichánkem, s herci Rostislavem Markem nebo Radovanem Králem, ale také s majitelem produkční agentury Michalem Žáčkem. Přidanou hodnotou celé knihy jsou kresby Marka Příkazkého. Všechny osoby, jež se v knize vyskytují, jsou exkluzivně právě pro tuto příležitost nakresleny, a to zcela originálním stylem.

„Poprvé se ve své tvorbě věnuji kraji, z něhož pocházím. Jde o materiál, na kterém jsem pracoval řadu měsíců a vykresluje zlínskou kulturní scénu, respektive Zlínsko samotné, a zachycuje osobnosti a příběhy. Čtenářům ho ukazuji jako kraj živý, plný zajímavých lidí, na které můžeme být hrdí,“ sdělil Jakub Malovaný ke své knize.

 

 

Kontakt:

 

Jakub Malovaný, autor a organizátor, e-mail: jakub.malovany@seznam.cz, www.jakubmalovany.cz, www.facebook.com/jakubmalovanypublicista

 

PhDr. Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s., tel.: 733 16 16 70, 577 043 900, dana.danova@vychodni-morava.cz, www.vychodni-morava.cz, www.facebook.com/vychodnimorava