15.05.2017

HOLEŠOV – Akustický koncert jedné z největších českých rockových stár se na zámeckém nádvoří koná 19. května. Kamil Střihavka se svou kapelou představí všechny své hity a léty prověřené skladby stejně jako písně, které na živo nikdy nehrál. Obléknul je do netradičních aranží. Koncert začne v 19:00.

„Umožňuje mi to začlenit známé věci do těch komorněji laděných. Ta komorní poloha a celková dramaturgie je natolik odlišná, že se dá s rockovými koncerty velice těžko srovnávat,“ řekl Kamil Střihavka k projektu, se kterým hostuje po Česku již tři roky.

Koncert je výhradně k sezení a vsedě hraje i celá kapela. Autorský tým přitom neklade důraz jen na komornost, ale i na exkluzivitu prostředí. „Na zámek v Holešově se proto moc těšíme, naše představy o mimořádnosti prostoru naplňuje,“ dodal autor.

Vstupenky na koncert Kamila Střihavky a The Leaders lze již nyní koupit v předprodeji on-line na www.holesov.info nebo osobně v Městském informačním centru v Holešově. 

 

Kontakt:

Mgr. Dana Podhajská, PR manager, tel.: 739 245 461, e-mail: podhajska@mks-holesov.cz, http://www.holesov.info

PhDr. Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s., tel.: 733 16 16 70, 577 043 900, dana.danova@vychodni-morava.cz, www.vychodni-morava.cz, www.facebook.com/vychodnimorava