05.01.2018

VÝCHODNÍ MORAVA – Plesová sezona začíná! Zatancovat a pobavit se bude možné i na Východní Moravě.

První ročník plesu spolku Yellow Hills se uskuteční v sobotu 13. ledna na Žlutavě nedaleko Otrokovic v místní sokolovně. Začátek bude v 18:30. Celým večerem bude provázet skupina V.S.P. Band. Těšit se lze na tombolu, soutěže o věcné ceny a taky Flatland exhibici, tedy balet na bmx kole od Adama Pekaře. Pivo, víno, alko, nealko, chuťovky a teplé jídlo bude zajištěno po celý večer. Vstupné stojí 150 Kč.

V sobotu 13. ledna se půjde na XXI. ples města Kunovice, hostit jej budou prostory místní víceúčelové sportovní haly. Ples se ponese v duchu 100. výročí vzniku Československa. Začátek jen v 19:30.

V neděli 14. ledna bude možné navštívit ve Společenském domě Sušil v Bystřici pod Hostýnem na Kroměřížsku tradiční Veselý karneval. Začátek bude v 14:30. Těšit se lze na show klauna Pepína, spoustu soutěží, bohatou tombolu, malování na obličej. Občerstvení zajištěno.

Nabídku dalších akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 

Kontakt:

PhDr. Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s., tel.: 733 16 16 70, 577 043 900, dana.danova@vychodni-morava.cz, www.vychodni-morava.cz, www.facebook.com/vychodnimorava