30.11.2018

VÝCHODNÍ MORAVA – Hudební, cestovatelská, předvánoční a pestrá – taková je Východní Morava těchto dnů.

Ve středu 5. prosince vystoupí v 19:00 ve Velkém sále Kulturního zařízení Valašské Meziříčí Václav Hybš s orchestrem. Hlavním hostem Vánočního koncertu bude první dáma operetní a muzikálové scény Pavla Břínková.

Ve čtvrtek 6. prosince vystoupí v Kině Hvězda v Uherském Hradišti cestovatel Jiří Kolbaba. Od 17:00 bude vyprávět o exotickém Bhútánu.

V Květné zahradě Kroměříž se bude ve čtvrtek 6.12. přednášet o Stromech republiky Zlínského kraje 1918 – 2018. Přednáška Lenky Křesadlové, specialistky na památky zahradního umění, se uskuteční od 17:00 v přednáškovém sále vstupní budovy.

V pátek 7. prosince ožije centrum lázeňských Luhačovic Vánočním jarmarkem. K prodeji budou tradiční výrobky, připravené bude i občerstvení.

V Kulturním zařízení Valašské Meziříčí vystoupí v pátek zpěvák Dan Bárta & Illustratosphere. Na návštěvníky koncertu čeká od 20:00 nezaměnitelný hlas a prvotřídní hudebníci.

V sobotu 8. prosince se ve vestibulu Společenského domu Sušil v Bystřici pod Hostýnem uskuteční od 8:00 do 16:00 Medový den. Prodej a ochutnávka medu, perníků, medových zákusků, kosmetika ze včelích produktů, košt medoviny a medových likérů, vlastní zdobení perníků pod vedením zkušených perníkářek a mnoho dalšího.

V Domě kultury Uherský Brod vystoupí v sobotu zpěvák Petr Bende a jeho hosté. Koncert s vánoční atmosférou začne v 17:00.

V neděli 9. prosince bude možné vypravit se s dětmi do kina v Napajedlech na netradiční zpracování klasické pohádky O Červené Karkulce. Děti se z představení dozví, nejen jak pohádka dopadne, ale částečně nakouknou i do zákulisí, jak mohla pohádka vznikat. Začátek v 15:00.

Nabídku dalších akcí na Východní Moravě naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 

 

 

 

Kontakt:

 

Mgr. Petra Psotková, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s., T: 577 043 900,
E: petra.psotkova@vychodni-morava.cz , www.facebook.com/vychodnimorava