Centrála cestovního ruchu se věnuje aktivní propagaci Východní Moravy - turistického regionu Zlínského kraje. V průběhu roku realizujeme marketingové kampaně, vydáváme turistické průvodce, cykloturistické mapy i tematické prospekty o regionu. Prezentujeme nabídku regionu na veletrzích cestovního ruchu pořádaných v České republice i v zahraničí. Organizujeme press a fam tripy pro novináře, cestovní kanceláře a agentury.
 • Cestovatelský deník

  Cestovatelský deník

  Sbírejte inspiraci pro návštěvu míst, která byste chtěli poznat. Budeme rádi, když si z našich tipů na výlety sestavíte vlastní CESTOVATELSKÝ DENÍK k objevování Východní Moravy.
 • Projekty
 • Konference Cestovní ruch Východní Moravy

  Konference Cestovní ruch Východní Moravy

  Každoročně pořádáme Konferenci cestovního ruchu - setkání s regionálními partnery a subjekty, turistickými informačními centry. V průběhu konference probíhají také workshopy a školení s odborníky v oblasti marketingu cestovního ruchu.
 • Informujeme

  Centrála cestovního ruchu Východní Moravy působí v oblasti marketingu, propagace cestovního ruchu a budování povědomí o turistické destinaci Východní Morava, která reprezentuje turistický potenciál Zlínského kraje.

Mezi naše aktivity patří především: