Turistický region Východní Morava prezentujeme na veletrzích cestovního ruchu. Jejich návštěvníkům představujeme společně s partnery z regionu turistické cíle a atraktivity, zařízení pro wellness a lázeňství, místa pro trávení aktivní dovolené a volného času. Prezentace probíhá prostřednictvím osobní komunikace s návštěvníky expozice a distribuce tištěných propagačních materiálů (např. Turistický průvodce Východní Moravy) vydaných Centrálou cestovního ruchu Východní Moravy.

Působíte v turistickém regionu Východní Morava a máte zájem o společnou prezentaci na veletrzích cestovního ruchu? Kontaktujte nás na e-mailu info@vychodni-morava.cz.

  • Přehled veletrhů

    Přehled veletrhů

    Přehled plánovaných i proběhlých prezentací turistického regionu Východní Morava na veletrzích cestovního ruchu v České republice i v zahraničí s účastí Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

Informace k plánovaným i proběhlým prezentacím:

Východní Morava se představí ve Východních Čechách - AKCE ZRUŠENA ORGANIZÁTOREM

Veletrhy a prezentace

21. ročník mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Infotour a cykloturistika, který proběhne 13. a 14. března 2020 v Hradci Králové, je příležitostí k oslovení turistické veřejnosti ve Východních Čechách. Centrála cestovního ruchu Východní Moravy tento veletrh dlouhodobě využívá zejména pro nabídku aktivní turistiky.


Východní Morava se účastní veletrhu ITF Slovakiatour

Veletrhy a prezentace

ZLÍN – Od čtvrtka 23. 1. do neděle 26.1. proběhne na Výstavišti Incheba v Bratislavě veletrh ITF Slovakiatour 2020. Turistická region Východní Morava je tradičním vystavovatelem a nejinak je tomu i v tomto roce.


Východní Morava byla na veletrhu GO-Regiontour 2020 viditelná

Veletrhy a prezentace

ZLÍN – Na letošním veletrhu cestovního ruchu GO – Regiontour, který v neděli 19. ledna uzavřel své brány na Výstavišti v Brně, byla expozice turistického regionu Východní Morava, který geograficky pokrývá území Zlínského kraje, nepřehlédnutelně viditelná.


Východní Morava na veletrhu GO-Regiontour 2020 představí silné stránky regionu

ZLÍN – Na letošním veletrhu cestovního ruchu GO – Regiontour, který 16. ledna začíná na Výstavišti v Brně, se turistický region Východní Morava, který geograficky pokrývá území Zlínského kraje, představí se zcela novým konceptem nabídky produktů cestovního ruchu.