Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s. realizuje společně s partnerem ze Slovenské republiky, krajskou organizací cestovního ruchu Trenčín región projekt „Rozvoj cykloturistiky Východní Morava a Trenčín region“

Název projektu: „Rozvoj cykloturistiky Východní Morava a Trenčín region“

Číslo projektu: CZ/FMP/6c/08/101

Informace o projektu:

Projekt motivuje návštěvníky i místní obyvatele k aktivnímu pobytu v přírodě, poznávání kulturního a přírodního dědictví Zlínského a Trenčínského kraje s cílem podpořit cestovní ruch. Cílem projektu je aktivace veřejnosti k pohybu, pobytu v přírodě a navázání na eko trendy současné doby a zároveň zvýšení návštěvnosti přeshraničního regionu. Cílem projektu „Rozvoj cykloturistiky Východní Morava a Trenčín region“ je předejít kumulace návštěvníků na přetížených cykloturistických trasách a koordinovat pohyb cykloturistů v rámci značených tras. Projekt nabídne návštěvníkům produkt s nabídkou cyklovýletů, jež je přivedou i k méně frekventovaným kulturním a turistickým cílům.

Oba partneři vnesou do projektu své odborné zkušenosti a znalosti. Všechny aktivity na sebe navazují a navzájem se doplňují. Na aktivitách se budou podílet oba partneři. Jedná se o tyto aktivity:

-          Analýza území

-          Tvorba fotografií a videa

-          Tvorba produktu

-          Marketingová kampaň

 

Harmonogram realizace projektu:

2.1.2022 – 30.11.2022